Hakkımızda

Selçuklu Oto Cam Konya / Hakkımızda

Selçuklu Oto Cam Konya’nın Selçuklu İlçesinde kurulmuş olup, siz değerli müşterilerine,kalite ve dürüstlükten ödün vermeden en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Selçuklu Oto Cam Hizmet kalitesiyle ve standartlara uygun servis modeli anlayışıyla başta Konya olmak üzere, tüm değerli müşterilerimize hizmette sınır tanımamaktadır.

Çalışanlarımızın bireysel ve mesleki gelişimlerini destekleyerek, kalite hedeflerine ulaşmayı, verimliliği artırmayı, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçli ve olumlu bir kurum kültürü oluşturmayı ve tüm çalışanları bu kültürün bir parçası yapmayı hedefliyoruz.

Tecrübeli hizmet kadrosu ile müşterilerden gelen her türlü istek ve öneri değerlendirilmekte sorunlarına kısa sürede çözüm üretilmektedir.

Kalite politikamız;

Güvenilir ve kaliteli ürün satmak, Hizmette verimliliği sağlamak, Tüm çalışanların, sürekli olarak kalite sisteminin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi faaliyetlerine katılımını sağlamak, Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, sürekli iyileştirme çalışmaları ile müşteri memnuniyeti arttırmak, Topluma ve çevreye saygılı olmak, Ülke ekonomisine katkıda bulunmak.  

Selçuklu Oto Cam Oto Cam sektöründe  ustalığı başarısı ve sınırsız müşteri memnuniyeti mantığıyla, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Tüm; Cam hasarlarınız için "+90 332 233 53 73" nolu telefon'dan bizimle iletişime geçiniz.